Kancelaria prawna z siedzibą w Bydgoszczy zapewnia obsługę prawną dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie:

 

  1. spółek prawa handlowego tj. spółek osobowych (spółka jawna, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna) oraz spółek kapitałowych (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjnych),
  2. indywidualnej (jednoosobowej) działalności gospodarczej prowadzonej przez osoby fizyczne, działalności gospodarczej prowadzonej w formie spółki prawa cywilnego,
  3. fundacji, działalności prowadzonych w formie stowarzyszeń.

Obsługa prawna firm przez Kancelarię MDB  ma charakter kompleksowy i obejmuje wszystkie etapy jej działalności i obszary związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w szczególności:

  • doradztwo prawne na etapie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej,
  • zakładanie spółek (m.in. przygotowanie projektów umów spółek, statutów, reprezentacja w procesie rejestracji przed Krajowym Rejestrem Sądowym)
  • obsługa prawna organów spółek i innych osób prawnych
  • przygotowywanie wzorcowych umów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (np. umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o zachowaniu poufności itp.)
  • opiniowanie zawieranych przez firmę umów, porozumień oraz innych dokumentów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Kancelaria MDB świadczy pomoc prawną dla spółek oraz przedsiębiorców również bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorcy, w szczególności w miastach takich jak Bydgoszcz, Iława, Żnin czy  Kcynia. 

– Obsługa prawna firm Bydgoszcz – współpraca z każdym podmiotem

Nasza kancelaria świadczy obsługą prawną przedsiębiorstw, działających w wielu różnych branżach. Dzięki szerokiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników czy profil działalności. Pomagamy zarówno młodym firmom, które stawiają pierwsze kroki na rynku, jak i dużym przedsiębiorstwom o ugruntowanej pozycji.

– Prawnik dla firm Bydgoszcz – regularna obsługa lub jednorazowa pomoc

Radca prawny z naszej kancelarii może udzielić przedsiębiorcy jednorazowej, doraźnej porady prawnej, która pomoże rozwiązać określony problem lub podjąć odpowiednią decyzję, ale to nie jedyna proponowana forma współpracy. Możemy również zająć się regularną obsługą prawną wszystkich podmiotów, które poszukują wyspecjalizowanego prawnika dla firmy.

Czytaj więcej

– Obsługa prawna przedsiębiorstw Bydgoszcz – wysoki standard pracy

Świadcząc obsługę prawną dla firm zawsze skupiamy się na tym, aby oferować klientom rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb ich działalności. Dbamy o etykę zawodową nie tylko w zakresie prawa, ale także biznesu. Jesteśmy na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się przepisami, dlatego możemy zaproponować wsparcie, które odpowiada rynkowym realiom.