Kancelaria MDB oferuje szeroki wachlarz usług na każdym etapie odzyskiwania należności.

Gwarantujemy naszym Klientom wysoki poziom usług oraz profesjonalną obsługę. Zakres naszych działań obejmuje m.in. doradztwo w przedmiocie zasadności roszczenia, możliwych kroków prawnych oraz spodziewanych rezultatów, wniesienie powództwa oraz współpraca z komornikami na etapie egzekucji komorniczej.

windykacja bydgoszcz

– Windykacja należności Bydgoszcz – kompleksowa pomoc prawna

Działania naszej kancelarii radców prawnych koncentrują się na tym, aby pomóc osobom, które muszą przeprowadzić windykację należności od początku tego procesu, aż do satysfakcjonującego zakończenia. Korzystając z oferty doświadczonych specjalistów, można zaoszczędzić mnóstwo czasu, a przy tym zmaksymalizować szanse na odzyskanie długów. Zajmujemy się m.in. sporządzeniem niezbędnych formalności i pozwów, opracowaniem programu spłat, reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych, zabezpieczeniem wierzytelności czy mediacjami z dłużnikami.

– Odzyskiwanie długów Bydgoszcz – najwyższe standardy postępowania

Każdą kancelarię prawną obowiązuje szereg zasad etycznych, dzięki którym klienci mogą mieć pewność, że współpraca będzie prowadzona w pełni profesjonalnie. Nasi radcowie prawni są doskonale przygotowani do prowadzenia procesu windykacji i spraw z nim związanych. Oferujemy bardzo merytoryczne wsparcie – jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami w zakresie windykacji należności. Pomoc prawną proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

Jak przebiega proces windykacji? Czym się różni komornik od windykatora? Wszystkiego dowiesz się w naszym artykule: Czym jest windykacja należności?